Ügyvezető igazgatói asszisztens

A JUSTICE Security sikereit az egyedi know-how, a minőségi ügyfélkiszolgálás, a kiemelkedő hatékonyság és a magas szakmai szintű munka garantálja. Cégcsoportunk fókuszában a védelmi szolgáltatások mellett a szoftverfejlesztési tevékenység is jelentős. Hazai nagyvállalati ügyfeleink mellett széleskörű nemzetközi együttműködő partneri körrel rendelkezünk.

ÜGYVEZETŐ IGAZGATÓI ASSZISZTENST

keresünk

Ha szereted a mozgalmas, kihívásokkal teli, és fejlődést biztosító feladatokat, téged várunk ebbe a munkakörbe!

Feladataid lesznek:

  • Ügyvezető igazgató mindennapi munkájának a támogatása
  • Döntések előkészítése, támogatása megfelelő információk összegyűjtésével, szakmai anyagok összeállításával
  • Prezentációk készítése
  • Részvétel projektmunkákban
  • Vezetői megbeszéléseken jegyzőkönyv készítése
  • Adminisztráció ellátása és naptárkezelés szükség szerint
  • Anyagok összeállítása ügyfelek, hatóságok számára
  • Házon kívüli ügyek intézése
  • Utazások szervezése, hozzá kapcsolódó ügyintézés
  • Rendezvények szervezésében való részvétel

Kompetenciák, amelyekre szükséged lesz:

  • Ügyvezető asszisztensként szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség (lehetőség szerint közgazdasági, kereskedelmi, vagy marketing szakon)
  • Felsőfokú, aktív angol nyelvismeret
  • Precizitás, felelősségteljes munkavégzés
  • Kitűnő szervező készség
  • Tapasztalat projektmunkákban
  • Barátságos, nyitott személyiség
  • MS Office felhasználó szintű ismerete

Előnyök:

  • vállalatirányítási rendszer ismerete
  • német vagy francia nyelvismeret

Amit cserébe ajánlunk:

  • Modern irodaház, szép környezet
  • Kedves kollégák, jó csapat
  • Stabil jövedelem
  • Hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Jelentkezni szakmai önéletrajz és kísérő levél megküldésével lehet a karrier@justisec.hu email címre.

Comments are closed